ШАНУЄМО ГЕРОЇВ: СЬОГОДНІ 129 РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГАРЯЧОГО ПАВЛА ПАВЛОВИЧА

Дата: 13.01.2022 18:57

Той, хто йде на відверту боротьбу, про наслідки для власної особи не турбується – це слова Павла Гарячого, який все своє свідоме життя присвятив поставі Незалежної Української Держави.

У Каневі шанують пам’ять свого земляка Гарячого Павла Павловича, який народився у селі Буда-Горобіївська, навчався у Каневі, де у 1911 році закінчив чотирикласну  міську школу, воював за Незалежну Україну сотником Запорізького полку ім. отамана Янка Кармелюка Армії УНР, готував кадри вояків ОУН у місті Кременець, де був розстріляний гестапівцями 23 лютого 1943 року.

З 19 листопада 2015 року у Каневі існує вулиця Павла Гарячого.

Традиційно в його День народження, а саме 13 січня, до інформаційної дошки на вулиці героя покладаємо квіти, калину.

Більше про Павла Гарячого можна дізнатися з розвідок відомого українського дослідника подій Українських Визвольних змагань 1917-1921 років Романа Коваля прочитавши нарис «Кармелюк Павло Гарячий», що надрукований у книзі «Кармелюки».

Сподіваємось що і на теренах Степанецької громади будуть гідно вшановані Великі Українці, Герої Української революції 1917 -1921 р.р.