ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ-ВИСТАВКИ "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР"

Дата: 12.01.2022 16:30

На базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» в листопаді-грудні                   2021 року традиційно відбувся конкурс «Український сувенір». Від закладів освіти Степанецької ТГ було представлено 10 робіт.

Журі конкурсу відмітило високий естетичний рівень виконання багатьох конкурсних робіт, традиційність, символіку, пошуково-дослідницький підхід при виготовленні зразків сувенірів, творчу самореалізацію.

Відповідно до наказу комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» №19 від 22.12.2021 року визначено переможців обласного етапу конкурсу-виставки «Український сувенір».

І місце

Гуркало Аліна, учениця 9-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Швець Наталія Григорівна).

Кривобабко Ольга, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Підгорна Яна Григорівна).

Мокрієнко Юлія, учениця 7-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Яременко Юлія Василівна).

Дорошенко Юліана, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Підгорна Яна Григорівна).

Стоколос Артем, учень 3-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Чорноіван Оксана Іванівна).

Зубченко Мирослав, учень 1-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Момро Вікторія Іванівна).

ІІ місце

Баранов Іван, учень 1-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Момро Вікторія Іванівна).

Бурчило Віктор, вихованець гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Підгорна Яна Григорівна)

ІІІ місце

Черуха Надія, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Підгорна Яна Григорівна).

Костенко Володимир, вихованець гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (керівник Підгорна Яна Григорівна).

Дякуємо  усім учасникам конкурсу та їх керівникам!

Вітаємо переможців!

Бажаємо  подальших творчих злетів та результативної роботи!