А ЮВІЛЯРКА ВЖЕ МРІЄ ПРО ПРАВНУКІВ

Дата: 05.01.2022 22:33

01 січня 2022 року святкувала свій 80-й ювілейний день народження Ніна Павлівна Пилипенко, жителька с. Голяки Таганчанського старостинського округу. Народилася і виросла пані Ніна в селі. Тяжкі після війни роки змусили її тяжко працювати вже з 14 років - працювала в колгоспі біля тварин.

1971 року вийшла заміж за Станіслава Микитовича. Разом виховали двох синів - Віктора і Олександра.

До виходу на пенсію працюючи свинаркою, пані Ніна багаторазово була відзначена за хороші показники в роботі, її портрет прикрашав дошку пошани. Зараз Ніна Павлівна господарює вдома, сини завжди поруч, внуки дорослі, тож ювілярка вже хоче доглядіти і правнуків.

Завітали до ювілярки працівники Степанецької сільської ради: діловод Любов Горяна і директорка БК с. Мельники Галина Панченко. Побажали пані Ніні міцного здоров'я, довголіття, мирного неба, поваги, злагоди в сім'ї.

Від імені сільського голови Олександра Яременка вручили теплий подарунок на згадку.