ВІТАННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ СТРІХАРСЬКОГО АНДРІЯ ПЕТРОВИЧА

Дата: 31.12.2021 11:52

Дорогі українці!

Новорічні свята завжди мають якусь магічну силу. Цієї пори як дорослі, так і малі з нетерпінням чекають на диво.

Цей рік довів, що дива трапляються скрізь й усюди. І за це я хочу подякувати українським лікарям, які продовжують берегти наші життя; українським вчителям, які з відповідальністю та розумінням адаптуються до викладання в період карантинних обмежень; українським воїнам, що гідно охороняють державні кордони.

Цей рік, як і попередній, добряче нас випробовував. Проте ми стали гарнішими, мудрішими та сильнішими.

Тож давайте візьмемо у Новий рік все, що витримало випробування часом - нашу гідність, свободу, людяність та взаємну підтримку!

Нехай Новий рік буде щедрим на нові приємні події та дарує нові можливості кожному українцю, кожній родині, і нашій державі.

Я щиро хочу, щоб прийдешній рік приніс кожній родині любов та затишок, а нашій Батьківщині - мир та добробут. І нехай збуваються найсміливіші мрії! З Новим роком та Різдвом Христовим! Веселих свят!