ОБЕРЕЖНО З ВИКОРИСТАННЯМ ПІРОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ

Дата: 29.12.2021 20:48

Напередодні новорічних та різдвяних свят актуальною стає тема продажу та використання піротехнічних виробів.  Однак ціною «запальних» свят можуть стати травми людей та тварин, пожежі та інші надзвичайні ситуації.

Нагадуємо, що з метою забезпечення охорони публічної безпеки й порядку, запобігання нещасним випадкам, запобігання правопорушенням під час проведення святкових, новорічних і різдвяних заходів у Степанецькій територіальній громаді заборонено продаж та використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків тощо) на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, у місцях масових скупчень громадян.

Заборона розповсюджується на громадян (фізичних та юридичних осіб) які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, безпосередньо та поблизу дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до моменту завершення антитерористичної операції на території України.