ЯСКРАВІ НОВОРІЧНІ ЕМОЦІЇ ДЛЯ ДІТОК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 24.12.2021 11:33

Відповідно до обласної соціальної програми «Підтримки сім'ї», 23 грудня 2021 року в м. Черкаси у приміщенні Черкаського академічного обласного Українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбулося новорічно-різдвяне свято, в якому взяли участь діти пільгових категорій Степанецької громади. До Черкас дітки прибули під супроводом головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Степанецької громади Віолети Бовшик.

Біля новорічної ялинки організатори влаштували діткам справжнє новорічне свято з казковими героями, жартами, танцями та загадками.

Потім, артисти драматичного театру розкрили свої таланти в повній мірі, презентувавши  учасникам свята казку "12 місяців". Діти отримали море позитивних вражень та емоцій.