СТЕПАНЕЦЬКА ГРОМАДА З БЮДЖЕТОМ – 2022

Дата: 23.12.2021 23:35

23 грудня 2021 року під головуванням Олександра Яременка в Степанцях відбулася одинадцята сесія ІХ скликання Степанецької сільської ради.

На розгляд депутатів було внесено п’ятдесят один проєкт рішення, які попередньо були розглянуті в комісіях.

Під час розгляду питань порядку денного разом з іншими, депутати одноголосно підтримали бюджет громади на 2022 рік, в якому заплановано власні надходження в розмірі 116,46 млн. грн. Загалом бюджет збалансований і разом з субвенціями з бюджетів різних рівнів складає 143,4 млн. грн. Водночас вилучення у державний бюджет України з доходів Степанецької громади на 2022 рік заплановано на рівні 29,5 млн. грн.

Видатки бюджету у 2022 році заплановані на:

надання загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти разом з методичним забезпеченням – 50,83 млн. грн.;

забезпечення діяльності закладів культури – 5,05 млн. грн.;

підтримку спорту та заходи з фізкультурно-спортивної діяльності – 3,52 млн. грн.;

організацію благоустрою населених пунктів в т.ч. ремонт доріг комунальної власності - 16,8 млн. грн.;

забезпечення соціальними послугами, утримання апарату виконавчих органів, пільгове медичне обслуговування, компенсація витрат на пільгове перевезення – 31,3 млн. грн.;

заходи у сфері охорони здоров’я – 1,7 млн. грн.

бюджет розвитку – 5,2 млн. грн.;

екологія, містобудування та заходи із землеустрою – 2,38 млн. грн.

Вітаючи депутатів і громаду з прийняттям Бюджету 2022, сільський голова Олександр ЯРЕМЕНКО зауважив, бюджет прийнято - це дає нам можливість встигнути вчасно адаптувати свою роботу до нового бюджетного періоду та спланувати проекти на наступний рік.