ОСВІТЯНИ СТЕПАНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ДЯКУЮТЬ ЗА 8 НОВЕНЬКИХ НОУТБУКІВ

Дата: 24.12.2021 08:07

За ініціативи програми «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України, за кошти державної субвенції та місцевого бюджету (загальною сумою 147 600,00 гривень) отримали 8 ноутбуків учителі Степанецького ліцею. З бюджету громади на придбання комп’ютерного обладнання, на умовах спів фінансування, спрямовано кошти в сумі 15 300,00 гривень.

«Цифровізація освіти – це незворотній процес. Усе, що ми робимо в цьому напрямку, спрямовано на забезпечення ефективного освітнього процесу, зокрема й в умовах пандемії. Сьогодні важливо, щоб педагог не тільки вмів і знав, як працювати з програмами, а й, звісно, мав необхідну техніку», - зазначає начальник відділу освіти Оксана МЕТЕЛИЦЯ.

Відтепер педагоги матимуть можливість використовувати модернізовані пристрої під час підготовки й проведення сучасних навчальних занять. А під час дистанційного навчання новенькі ноутбуки — це задоволення працювати швидко та сучасно!

Велика подяка Міністерству освіти і науки, Міністерству цифрових трансформацій України, Управлінню освіти і науки Черкаської ОДА та керівництву Степанецької громади за такі чудові подарунки для наших освітян!