ЮВІЛЕЙ У ГАННИ НА ГАННИ «ЗИМОВОЇ»

Дата: 23.12.2021 08:35

22 грудня 2021 року  відсвяткувала своє 85-ти річчя корінна жителька с. Копіювата Сало Ганна Василівна,яка народилася в день святої Ганни, в народі цей день називали Ганна Зимова.

ЇЇ дитинство пройшло з матір’ю,батька не пам’ятає, він загинув на фронті в роки війни. Після закінчення школи, з ранніх юних років пішла працювати в колгосп. Пізніше поїхала на роботу в Казахстан, але пропрацювавши деякий час робочою в лісі на непосильній для жінок роботі, повернулася в рідні краї. Після повернення не полишала своє рідне село та працювала аж до виходу на пенсію на фермі та на різних роботах. Проживає на даний час сама. Але син Віктор - учасник бойовий дій в Афганістані та його сім’я, що проживають також у селі Копіювата, неподалік від ювілярки, щодня відвідують та допомагають їй в усьому.

Ювілярка привітно зустріла старосту Копіюватського старостинського округу Едуарда Костенка та депутата сільської ради Тетяну Зуб, що прийшли від імені сільського голови Олександра Яременка привітати її, та щиро подякувала  за привітання і подарунок на згадку.