Новорічні свята починаються з красивого фото біля ялинки!

Дата: 22.12.2021 14:09

Зимові свята: новорічні концерти, Різдвяні віншування, щедрівки, колядки – це особливе дійство для дітей та дорослих. Адже аромат мандаринів, запах ялинки, затишні родинні вечері та пухнастий сніг створюють атмосферу чарівної казки для найменших жителів громади, а дорослих повертають в дитинство. До Нового року кожна прикрашає свої оселі новорічними іграшками та гірляндами, щоб створити святковий настрій. А головний атрибут цієї зимової метушні – це ялинка!

Цьогорічні зимові свята по всій Україні пройдуть у вже звичному карантинному форматі, без залучення широких кіл громадськості. Але це зовсім не означає, що ми з вами, й насамперед дітлахи Степанецької громади залишимося без урочистих заходів та привітань!

Отже, в усіх старостинських округах нашої ТГ відкрито яскраві фотозони та встановлено новорічні ялинки, які діятимуть з 19 грудня і до кінця новорічно-різдвяних святкувань. Усе – зусиллями творчих працівників виконавчого комітету та сільських будинків культури та комунальників. Святкова ілюмінація, різноманітні казкові герої, новорічні мелодії тішитимуть гостей та жителів громади упродовж святкових днів. Тож кожен матиме змогу подарувати своїй дитині, рідним та близьким новорічний настрій: сфотографуватися зі святковою атрибутикою, погуляти на свіжому повітрі та зарядитися позитивом.

Нагадуємо, що відвідувати ялинку і фотозони потрібно, дотримуючись карантинних обмежень і заходів особистої безпеки, уникати скупчення людей, тримати соціальну дистанцію тощо.

А незабаром у мережі з’явиться відео Новорічного привітання у виконанні художніх колективів КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ».

Тож, нехай ніякі обмеження не завадять нам створити святкову атмосферу Нового року!