ЗАПАШНИЙ КОРОВАЙ НА ЮВІЛЕЙ

Дата: 21.12.2021 08:07

18 грудня 2021 року зустріла свій 85-річний ювілей Лідія Микитівна Портнова, корінна жителька с. Дарівка.

Пані Лідія закінчила 7 класів Мартинівської середньої школи та поїхала на Донбас заробляти гроші: працювала в їдальні, продавала морозиво. Там зустріла свого майбутнього чоловіка Василя Григоровича, який працював на шахті. Молоді люди одружилися, у них народилася донька Валентина.

Сім’я подалася в Росію на батьківщину чоловіка. Там пані Лідія працювала в лікарні сестрою-господинею,  згодом в сім'ї народився син Володимир. У 1960 році родина переїхала в село Дарівку, де Лідія Микитівна в літній період працювала в лісгоспі, займалась висадкою саджанців ялини, акації, а в осінній сезон - на цукровому заводі.

В 1966 році народилася молодша донька Ніна і жінка пішла на постійну роботу на цукровий завод, де пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок.

Троє дітей вже подарували батьками 8 онуків та 8 правнуків. Привітати ювілярку приїхала велика родина: молодша сестра Галина та дві доньки зі своїми сім’ями.

Лідія Микитівна радісно зустріла представників Степанецької ТГ, які завітали на свято: старосту Мартинівського старостинського округу Світлану ЧУПИЛКУ та бібліотекарку Мартинівської бібліотеки Аллу КУЦОКІНЬ. Гості передали вітання та подарунок від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА. Щаслива ювілярка дякувала за подарунок і теплі слова вітань, та почастувала гостей запашним короваєм, який власноруч спекла донька Ніна на мамин ювілей.