БРИКЕТНА ЛІНІЯ ПРАЦЮЄ
Питання раціонального використання енергетичних ресурсів та переходу на відновлювані джерела енергії є дуже актуальними, адже ціни на енергоресурси постійно зростають, екологічна ситуація погіршується, а викопні джерела енергії не є безмежними.
Cтепанецька громада вже давно розвиває програму зі збереження енергоресурсів. Керівництво не лише залучає додаткові кошти на потреби громади, а й намагається заощаджувати, щоб мати можливість вкладати власні ресурси в місцеву інфраструктуру.
Один з таких напрямів, які вже діють в громаді – модернізація теплогенераторних систем опалення адмінбудівель, шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФПів, амбулаторій та закладів культури громади, а також перехід на опалення відновлювальними джерелами енергії.
У вересні 2018 року запущено лінію з виробництва брикетів для забезпечення потреб громади. Зараз лінія перейшла в підпорядкування СКП «БЛАГОУСТРІЙ».
При виході на повну потужність лінія здатна забезпечити паливом на опалювальний сезон всі комунальні заклади громади та зекономити близько 1,5 млн грн бюджетних коштів.