Проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури та історії

Дата: 17.12.2021 14:47

15 грудня 2021 року на базі Таганчанського ліцею під керівництвом Лариси МАНЗЕНКО інспектора відділу освіти, молоді та спорту, Юлії ЯРЕМЕНКО керівника міжшкільного методичного об’єднання філологічного профілю, Світлани ЗАЇКИ керівника міжшкільного методичного об’єднання суспільно-виховного профілю, проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури та історії. Учасники семінару відвідали відкриті уроки та позакласний захід «Андріївські вечоринці», ознайомилися з новою освітньою технологією-едьютейнментом, яка поєднує в собі розважальні прийоми, методи інтерактивного й активного навчання, мотивацію до пізнання та взаємодії. Основна мета едьютейнмента - зробити процес засвоєння знань більш захоплюючим, різноманітним, доступним.

Під час круглого столу учасники семінару обговорили, проаналізували та високо оцінили заходи, представлені учнями та вчителями закладу освіти .

Дякуємо адміністрації Таганчанського ліцею Вікторії ПРУДКІЙ, Олександру ВЕНЦЮ та всім причетним за активну участь у підготовці та проведені таких цікавих та пізнавальних заходів.