ГАРМОНІСТЕ, ДЗВІНКО ГРАЙ!

Дата: 17.12.2021 14:33

30 жовтня цього року відбувся дистанційний фестиваль-конкурс гармоністів “Гармоністе, дзвінко грай!”, який був організований комунальною установою “Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи” Черкаської обласної ради у співпраці з відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, в якому взяли участь 36 творчих колективів та солістів різних вікових категорій з Балаклеївської, Жашківської, Гельмязівської, Драбівської, Мліївської, Звенигородської, Піщанської, Христинівської, Лип’янської, Водяницької, Кам’янської, Ротмістрівської, Чорнобаївської та Степанецької територіальних громад області.

Члени журі відзначили високий професіоналізм як молодих, так і досвідчених учасників конкурсу.

Від творчих колективів КЗ “Центр культури і дозвілля Степанецької громади” участь прийняв інструментальний дует будинку культури с. Беркозівка у складі Володимира Чорноуса та Григорія Пасічного. Приємно відзначити, що за підсумками роботи, журі в номінації “Інструментальні дуети” цей чудовий колектив виборов друге місце, тож вітаємо наших переможців. Бажаємо міцного здоров’я, творчого горіння та злетів, ще не раз радувати як жителів нашої громади так і за її межами своїми творчими, талановитими музичними композиціями.