Відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ

Дата: 16.12.2021 11:40

15 грудня 2021 року в приміщенні Степанецької сільської ради в залі засідань, під головуванням заступника сільського голови Павла Зоренка відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На розгляд засідання було внесено 5 питань порядку денного:

1. Про стан виконання батьківських обов’язків громадянами Костенко В. М. та Кобою С. В., жителями с. Дарівка, відносно своїх дітей: Коби А. С. та Коби А. С.

2. Про соціальний супровід громадянки Касьянової Г. В.

3. Про стан утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов’язків.

4. Про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів, і соціальної підтримки їх сімей відповідно до визначених потреб.

5. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишилася без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

По кожному питанню порядку денного прийняті відповідні рішення.