КОМАНДА FORTYNA ЮНІОР ПОСІЛА ІІІ МІСЦЕ З РОЗРОБКОЮ «РОБОТ-САДІВНИК»

Дата: 15.12.2021 10:05

11 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбувся Черкаський обласний фестиваль науки та робототехніки «RoboTerra – робот на захисті планети!».

На фестивалі зареєструвались 54 команди з 15 міст з Черкаської (і не тільки) області, які прагнуть змінити наш світ на краще та продемонструвати свої інноваційні ідеї. Степанецьку громаду на фестивалі представляли 2 команди.

У номінації Алея стартапів взяли участь вихованці гуртка LEGO (команда Fortуna) КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» у складі: Курницька Софія, Татарінов Назар, Хоменко Тарас, керівник – Лариса ФРУНТ. Головне завдання, яке стало перед учасниками – знайти вирішення актуальних проблем на екологічну тематику та презентувати рішення членам журі. Команда Fortуna ЮНІОР з представленою розробкою «Робот-садівник»  посіла почесне ІІІ місце.

У номінації Конкурс відеороликів (Моя екологічна історія) взяла участь і команда Fortуna Степанецького ліцею у складі трьох учнів (Свічкарьова Дар’я, Пустовойт Роман, Мельничук Маргарита), керівник  Юлія ПОЧТАР.

Вітаємо учасників з перемогою! Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове! Успіхів та наукових звершень!