СТЕПАНЕЦЬКА ГРОМАДА ЗАХИЩАЄ ДОВКІЛЛЯ ВІД СМІТТЯ

Дата: 14.12.2021 15:05

У населених пунктах Степанецької громади коштом місцевого бюджету продовжують роботи із захисту довкілля від сміття, - найперше це встановлюють по селах нові сміттєві баки.

Близько 40 таких баків для твердих побутових відходів встановили у Таганчанському та Мельниківському старостинських округах. Нові баки є максимально зручними для користувачів та естетичними на вигляд. Примітно, що серед встановлених баків тільки 12 одиниць придбано у постачальників, а решту виготовили власноруч працівники СКП «Благоустрій» Павло Бойко та Олександр Загорулько.

Сміттєві баки отримали ті населені пункти, жителі яких найактивніше укладали угоди на безоплатне вивезення твердих побутових відходів з СКП «БЛАГОУСТРІЙ» та встановлюються відповідно до санітарної схеми очищення Степанецької громади від сміття та побутових відходів.

Враховуючи численні звернення жителів та укладені договори, в планах керівництва громади найближчим часом збільшити кількість сміттєвих баків, так як цієї кількості для сіл Таганча і Поташня не достатньо.

Жителі цих сіл вдячні керівництву громади за підтримку у справі захисту довкілля від сміття.

Поводження з відходами сьогодні переосмислюється на всіх рівнях, від місцевого до державного і загальносвітового.