В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 14:50

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Дата встановлена в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Уроки Чорнобиля — це в першу чергу заклик для нових поколінь — пам’ятати про минулу трагедію й думати про майбутнє, про те, як посилити — людську безпеку, і як зберегти сталий розвиток в умовах використання «мирного» атома.

В Степанецькій громаді вже стало традицією щороку вшановувати в цей день ліквідаторів-чорнобильців, які проживають на її території. Тож і нині представники громади привітали по домівках 40 учасників, передали їм, закуплені коштом місцевого бюджету, пам’ятні подарунки.

У День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.

Висловлюємо слова щирої подяки ліквідаторам та тим, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Тож, від усієї громади дякуємо цим відважним героям!