ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ» ТА КОНКУРСУ-ВИСТАВКИ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

Дата: 13.12.2021 09:53

Грудень – час підготовки до новорічний свят. А ще – період зимових конкурсів. Так, 08 грудня 2021 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Степанецької ТГ відбувся ІІ етап конкурсу «Новорічна композиція» та конкурсу-виставки «Український сувенір».

На виставку були представлені роботи учнів та вихованців закладів освіти громади.

Дані конкурси проводилися з метою формування високого рівня еколого-естетичної культури учнів, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.

На конкурс «Новорічна композиція» були представлені роботи у номінаціях: «стилізована ялинка», «новорічна композиція», «сюжетна композиція», «новорічна картина», а на виставку-конкурс «Український сувенір» подано зразки традиційних та стародавніх іграшок, предмети вжитку, сучасні сувеніри.

Розглянувши та проаналізувавши представлені роботи, журі у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту Оксани МЕТЕЛИЦІ, начальника відділу з охорони навколишнього середовища Світлани НІКОЛАЄНКО та інженера з охорони навколишнього середовища Інни ДЕМУЗ відзначили найкращі роботи, оформлені відповідно до вимог, в яких розкрита тема та мета, оригінальність задуму.

За підсумками ІІ етапу новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» обрано 7 найкращих робіт:

• «Казкове панно» (автор Кривобабко Ніна, вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»);
  • «У передчутті Нового року» (автор Козуб Артем, учень 1-Б класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Ялинка-бісеринка» (автор Cліпченко Діана, учениця 2 класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Одного разу в чарівному лісі» (автор Курницька Софія, учениця 3-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Кавова красуня» (автор Семенюта Вероніка, учениця 6 класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Подарунок бабусі» (автор Костенко Богдан, учень 3 класу Мартинівського ліцею);
  • Ангел бажань» (автор Костенко Володимир, учень 2 класу Мартинівського ліцею).

За підсумками ІІ етапу виставки-конкурсу «Український сувенір» визначено 10 кращих робіт:

• «Оленчик» (автор Гуркало Аліна, учениця 9-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Україночка» (автор Мокрієнко Юлія, учениця 7-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Домовичок-охоронець домівки» (автор Стоколос Артем, учень 3-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Домовичок-чарівничок» 9 (автор Зубченко Мирослав, учень 1-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Господиня» (автор Баранов Іван, учень 1-А класу КЗ «Степанецький ліцей»);
  • «Казковий ангелик» (автор Черуха Надія, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»);
  • «Квітуча Україна» (автор Кривобабко Ольга, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»);
  • «Лялька-травниця» (автор Костенко Володимир, вихованець гуртка «Мистецтво нашого народу» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»);
  • «Квіти України» (автор Бурчило Віктор, вихованець гуртка «Мистецтво нашого народу» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»);
  • «Українська дівчина» (автор Дорошенко Юліана, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»).

Роботи направлені для участі в ІІІ етапі конкурсу до комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Вітаємо переможців та їх керівників! Бажаємо подальших творчих злетів та блискучих перемог!