ЗІГРІЛИ ТЕПЛОМ ДОБРОЇ СПРАВИ

Дата: 06.12.2021 15:53

29 листопада 2021 року, попри несприятливу погоду, здійснили підключення газу до Мельниківського пункту ПМСД. Хоч йшов дощ, небайдужі мешканці зібралися разом, щоб допомогти в процесі запуску і залити воду в систему опалення. Працівники старостинського округу, соціальна працівниця Вишневська Т.Г., прибиральниці службового приміщення Дюрдь Л.В., Науменко Н.В., діловод Горяна Л.М., землевпорядник Толюпа Є.Д., жителі села Лапінський М.І., Власенко І.І., також на допомогу прийшов керівник відділу ЖКГ Петро Васильович Добровольський. Усі гуртом носили воду з найближчих криниць і заливали її в бак. І ось, нарешті, пішло довгоочікуване тепло.

Від себе особисто щиро дякую усім, хто мене підтримав та долучився до такої важливої справи. Нехай добрі справи у нашій громаді завжди творяться спільними зусиллями та на спільний добробут.

Староста Лідія Атаманенко