Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 07:52

Сьогодні Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Від імені старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави сильно пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за вирішення проблем, дбають про розквіт і зростання громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще за нашу землю.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці громади.

Тому бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя,  родинних гараздів та здійснення  Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою, сільський голова                                         Олександр ЯРЕМЕНКО