НАГОРОДА ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 03.12.2021 00:19

02 грудня 2021 року у Черкаській районній раді відбулося засідання п'ятнадцятої позачергової сесії районної ради.

Напередодні Дня місцевого самоврядування очільники району, - голова Черкаської РДА Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко, вручили нагороди головам територіальних громад, працівникам виконавчих комітетів міських і сільських рад, депутатам.

Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації відзначено:

*начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради Євгенія Авраменка,

*Ліплявського сільського голову Сергія Геращенка,

*Руськополянського сільського голову Олега Гриценка,

*начальника відділу планування бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера виконавчого комітету Білозірської сільської ради Наталію Дзюбан,

*секретаря Корсунь-Шевченківської міської ради Віталія Мацюка,

*Михайлівського сільського голову Тараса Плужника,

*Степанецького сільського голову Олександра Яременка,

*спеціаліста І категорії відділу доходів фінансового управління Мошнівської сільської ради Катерину Ярошенко.

Відповідно до питань порядку денного депутати заслухали звіт голови Черкаської районної ради про діяльність за період із 01 грудня 2020 року по 30 листопада 2021 року, у тому числі про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

У ході засідання:

*встановлено межі адміністративно-територіальних утворень сіл Пішки, Нехворощ та с-ща Зелена Діброва Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаського району Черкаської області, села Лузанівка Кам'янської міської ради Черкаського району Черкаської області,

*внесено зміни до переліків першого та другого типу об'єктів оренди комунальної власності,

*затверджено план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Черкаської районної ради на 2022 рік.

Розглянуто ряд інших питань.