ВИХОВАНЦЯМ ГУРТКА КЗ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ПРИДБАЛИ УКРАЇНСЬКІ КОСТЮМИ
Творчі здібності є у кожній дитині – потрібно лише зуміти їх розкрити. Існують різні таланти – від великих і яскравих до скромних і менш помітних. І вступають діти у гуртки до Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості», де можуть розвинути, навчитися та проявити свої здібності в подальшому житті, адже талановиті ми усі.
Так, на базі КЗ «Мартинівський ліцей» функціонує вокальний гурток (керівник гуртка Тетяна НІКОЛАЄВА), метою якого є виявлення музичних здібностей в учнів, виховання любові до співу та формування основ сценічної поведінки. На заняттях гуртка діти вивчають нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, опанування основних понять і термінів музичної грамоти, дикцію та виразність співу.
Важливою формою навчання вихованців є участь у святкових концертах. А невід’ємною складовою кожного художнього номеру є сценічний костюм. Тож для зростання професійної майстерності для вихованців гуртка придбанні українські костюми (костюм для дівчинки «Україночка» – 4 шт., вишите плаття – 5 шт., вишита сорочка для хлопчика «Роман» – 9 шт.) за кошти місцевого бюджету на суму 10760 грн.
Батьківський колектив, педагогічний колектив та вихованці закладу щиросердечно дякують керівництву за розуміння, підтримку талановитих дітей та учнівської молоді.