ВІД ЗГУРТОВАНОЇ СПІВПРАЦІ СТАЄ ТЕПЛІШЕ СКРІЗЬ

Дата: 02.12.2021 11:39

Тепло, турбота і затишок – це найнеобхідніші речі для підопічних стаціонарного відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької ОТГ». Тож, щоб забезпечити їм ці елементарні умови, керівництво громади докладає чимало зусиль. Це насамперед злагоджена робота керівників структурних підрозділів, як, наприклад, директора центру Анатолія Нечипоренка та директора СКП «Благоустрій» Олександра Вовчинського. За підтримки сільського голови, між керівниками з’явилась домовленість про забезпечення дровами Центру на весь опалюваний сезон та багато інших послуг для задоволення потреб закладу.

Від початку співпраці директорів пройшло не так багато часу, а результат уже помітно. Тож Анатолій Іванович та його колектив і підопічні висловлюють вдячність працівникам СКП «Благоустрій» і особисто директору Олександру Миколайовичу за турботу і партнерську допомогу Центру, а саме: за підвезення і пиляння дров, за відкачування води за допомогою асенізаторної установки та за різні транспортні послуги.

Здорові партнерські угоди – це завжди запорука успіху будь-якої справи.