В ТАГАНЧІ З'ЯВИТЬСЯ СВОЯ КІНОЗОНА

Дата: 29.11.2021 13:24

Кінотеатри знову стають популярним місцем відпочинку багатьох людей. Перегляд хорошого кінофільму чи мультфільму – чудовий спосіб розслабитися після робочого дня або провести вихідний день.

Ідея створення зони для кінопоказів в Таганчанському Будинку культури належить директору закладу Сергію Липницькому та місцевій молоді. Депутат Степанецької сільської ради Дем’ян Авраменко з ентузіазмом підтримав цю ідею та подав пропозицію до голови громади, Олександра Яременка, щодо виділення коштів для реалізації задуму. На сесії депутати Степанецької сільської ради підтримали задум та виділили кошти в сумі 20 тис. грн на придбання необхідного для кінозони технічного обладнання.

Вже незабаром планується розпочати показ найцікавіших кінострічок та мультфільмів для різного віку населення Таганчанського старостинського округу. Відкриття кінозони підвищить привабливість нашої громади та сприятиме культурному розвитку місцевої громади.

Працівники КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» висловлюють щиру подяку керівнику громади – голові Олександру Яременку та депутатському корпусу, за допомогу в розвитку культурного життя. Упевнені, що Ваш приклад є показовим і для інших керівників. Підтримуючи такі проєкти, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію на краще майбутнє та розквіт нашої громади.

Ще раз дякуємо Вам за розуміння, повагу до місцевих ініціатив та підтримку, адже ми – одна команда.