«СОЛОДКЕ» ЖИТТЯ ПОВАЖНОЇ ЮВІЛЯРКИ

Дата: 29.11.2021 12:53

28 листопада 2021 року зустріла свій 85-річний ювілей корінна жителька села Мартинівка – Євгенія Іванівна Перебийніс.

У юні роки, одразу після закінчення 10 класів місцевої школи, пані Євгенія пішла працювати на цукровий завод апаратником І продукту (варила цукор), де й пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок. Ювілярка отримала медаль за трудові заслуги, її портрет постійно був на дошці пошани, адже роботі вона присвятила 45 років свого життя.

Разом з чоловіком виховали дві доньки, має трьох онуків та одну правнучку. Привітати ювілярку приїхали дорогі серцю люди, донька та внучка з сім’єю.

Євгенія Іванівна привітно зустріла представників Степанецької ТГ, які також завітали на свято: діловода Мартинівського старостинського округу Галину Кутник та бібліотекарку Мартинівської  бібліотеки Аллу Куцокінь, які передали вітання від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА. Ювілярка щиро дякувала за подарунок і теплі слова вітань.