ПОДЯКА БФ «МХП – ГРОМАДІ» ЗА ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК

Дата: 25.11.2021 16:50

Дбати про цілий будинок з підопічними стаціонарного відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради ОТГ» – це непросте завдання взяв на себе від імені Степанецької громади директор Центру Анатолій  Нечипоренко. І він дбає не тільки про фізичні потреби своїх підопічних, а ще й про естетичну красу місця їхнього проживання. А для цього потрібні і робочі сили, і суттєві фінансові ресурси. Тож і не соромиться звертатися за допомогою до спонсорів та меценатів. Отримавши підтримку сільського голови Олександра Яременка, звернувся Анатолій Іванович до представників БФ «МХП – ГРОМАДІ», в особі керівника фонду Тетяни Волочай і Світлани Березань та за підтримки  Володимира Братаніча – директора ВП «Степанецьке» ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ». Пан Анатолій озвучив прохання допомогти придбати спецтехніку для впорядкування території стаціонарного відділення Центру.

Відповідь на звернення не забарилася – в користування працівників закладу вже надійшли новенькі прилади: бензопила, бензокоса (тример), компресор та набір необхідних супутніх інструментів.

Тож, завдяки спільним зусиллям місцевої влади та представників великого бізнесу, жителі Центру насолоджуються красою доглянутого осіннього краєвиду на своїй території.

Керівництво громади та колектив і підопічні Центру щиро дякують за благодійність своїм постійним меценатам.