КНИГА ВЧИТЬ, ЯК НА СВІТІ ЖИТЬ

Дата: 24.11.2021 16:34

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книго-читання, з 1 по 31 жовтня 2021 року в закладах освіти Степанецької громади був проведений восьмий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Цьогорічний місячник проходив  під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції  та цінності».

Кращими були визнані матеріали з досвіду роботи завідувача бібліотекою Таганчанського ліцею Світлани Балацької. Її робота була направлена для участі  в обласному етапі конкурсу.

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 19.11.2021 №146 робота Балацької С.М. відзначена  однією з кращих і надіслана до Держаної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського.

Вітаємо Світлану Миколаївну з перемогою.