У школи Степанецької громади придбано нове обладнання для харчоблоків

Дата: 22.11.2021 15:04

У заклади освіти Степанецької громади придбали нове обладнання для харчоблоків. Цьогоріч закупили обладнання для їдалень 5-ти навчальних закладів громади (КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей», ЗДО «Білочка», ЗДО «Ромашка», Беркозівська гімназія). Про це повідомила начальник відділу освіти  Оксана МЕТЕЛИЦЯ.

Закупівля відбувалася за кошти місцевого бюджету, на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) витрачено 98 480,00 грн.

Серед обладнання: електрична сковорода, погружні міксери, електрична м’ясорубка й низка іншого устаткування.

Харчування для наших школярів та дошкільнят має бути на найвищому рівні, адже якісна їжа сьогодні – це міцне здоров'я дітей завтра. Саме для цього впроваджується реформа шкільного харчування, основними напрямками якої є: ресурсне забезпечення шкіл та безпечні харчові продукти, – наголосила Оксана МЕТЕЛИЦЯ.