НА ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ КОНКРЕТНА ВІДПОВІДЬ: ВІДНОВЛЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ДОРІГ ГОРОБІЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 16.11.2021 12:27

Жителі сіл Горобіївки та Буди Горобіївської звернулися до керівництва громади, особисто до сільського голови Олександра Яременка стосовно ремонту вулиць Чупилки, Новоселиця та провулку Весняний.

І от 14 листопада працівники СКП «Благоустрій» завершили планові роботи по відновленню покриття комунальних доріг Горобіївського старостинського округу саме тих, по яких було звернення.

За небайдужу позицію та активну участь у роботах по відновленню вулиць населених пунктів Горобіївського старостинського округу керівництво громади висловлює вдячність фермеру Павлу Сайку, депутату сільської ради Михайлу Святуну та директору ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» ВП «Степанці» Володимиру Братанічу.