ВИХОВАНЦІ КЗ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ «Я-РОБОТОТЕХНІК»

Дата: 10.11.2021 16:50

Цієї осені на освітньому порталі «На Урок» проводиться Всеукраїнський інтернет-конкурс «Я — робототехнік!». Оскільки, новий конкурс присвячений одному з дивовижних творінь науки — роботам, вихованці гуртка «Робототехніка» (керівник Петрович Юлія Сергіївна) долучилися до участі.

Діти, переглянувши захопливі відео про роботів, відповівши на запитання, виконавши інтерактивні завдання у відведений для цього час, були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Інші учасники отримали іменні сертифікати.

Участь в таких конкурсах всеукраїнського рівня сприяє розвитку фантазії і творчості школярів, розширює горизонти та відкриває нові вершини, до яких прагнутимуть юні таланти в майбутньому. Бажаємо перемог!