ЗА ХОРОШІ СПРАВИ БЕРУТЬСЯ ЗНОВУ НАШІ ДЕПУТАТИ

Дата: 10.11.2021 16:16

Опікуватися літніми людьми – це обов’язок і одне з пріоритетних завдань нашої громади. В стаціонарному відділені КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької ОТГ» роблять усе можливе, щоб його підопічні відчували і духовне, і фізичне тепло у стінах закладу.

Директор Центру проконтролював процес заготівлі дров та з'яcував, що кочегарам щоосені потрібно перерубати сокирою 25 машин колод. Анатолій Іванович вирішив знайти спосіб полегшити роботу кочегарів. Для цього можна придбати електричного колуна, але на це потрібні кошти. Обговоривши це питання з Наталією Дудкою, депутатом Степанецької сільської ради, вони дійшли згоди використати її депутатські кошти на це приладдя, а до нього – ще й візок двоколісний, для потреб центру.

Закупи погодили з керівництвом, заручилися підтримкою депутатів на черговому засіданні, і ось – дрова колються набагато швидше, кочегари зітхнули з полегшенням, а підопічні в теплі. Всі сторони задоволені та дякують Наталії Дудці за корисне спрямування своїх депутатських коштів.