РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ «ІНДУСТРІАЛЬНА ДІЛЯНКА ЧЕРКАЩИНИ. 2021»

Дата: 09.11.2021 10:28

Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА у партнерстві з Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) та Черкаською агенцією регіонального розвитку був організований конкурс «Індустріальна ділянка Черкащини. 2021». Загалом Конкурсна комісія розглянула 24 заявки від 12 територіальних громад Черкащини щодо ділянки/ділянок (greenfield), які потенційно можуть бути використані для розміщення індустріальних парків , в тому числі і заявку Степанецької територіальної громади, що в свою чергу стало ще одним кроком до маркетингу території Степанецької громади, тобто підвищення її інвестиційної привабливості для потенційних інвесторів.

За умовами Конкурсу та за результатами аудиту земельних ділянок, поданих на Конкурс, конкурсною  комісією обрано 3-х переможців.

І місце  –  Шрамківська ТГ (ділянка 18,7 га)

ІІ місце – Смілянська ТГ (ділянка 49,8 га)

ІІІ місце – Паланська ТГ(ділянка 14,5 га)

За результатами Конкурсу  розроблено для використання 2-е видання Каталогу Greenfields&Brownfields Черкаської області.

В каталозі розміщено актуальні пропозиції  перспективних індустріальних ділянок та виробничої нерухомості (9 greenfields та 8 brownfields).

Кожна інвестиційна пропозиція має:

*стислий опис

*зображення об’єкта  на мапі

перехід на сторінку інвестпорталу області www.investincherkasyregion.com.ua, де розміщена детальна інформація.

Наявність інвестиційної пропозиції Степанецької територіальної громади в Каталозі дозволить використовувати її для розміщення на інвестиційному порталі, цільової розсилки з інвестиційними пропозиціями потенційним інвесторам та представлення на іміджевих заходах інвестиційної тематики (онлайнфоруми, виставки, бізнес-місії).

Завантажити каталог:

українською тут  https://bit.ly/3q7efXt