ЗЕКОНОМИЛИ КОШТИ ГРОМАДИ ЗАВДЯКИ УМІЛИМ РУКАМ

Дата: 09.11.2021 08:40

Кажуть, в житті потрібно залишити добрий слід в пам'яті людей про свої вчинки, про своє вміння приносити людям радість. Добрі люди живуть поряд з нами, можливо, хтось і не помічає чи не знає, що під простим виглядом, щирою посмішкою, робочим одягом живе крилата душа з добрими очима та золотими руками і дарує радість іншим через прості, але такі потрібні речі, зроблені своїми руками для блага інших.

Павло Бойко та Олександр Загорулько, працівники СКП «Благоустрій», вирішили долучитися до облаштування сіл нашої громади. Здавалося б, просто роблять свою роботу, але це далеко не так. До своєї роботи ці двоє підходять творчо: самі спроєктували та виготовили велостоянки і встановили їх біля будинку культури та біля амбулаторії села Степанці. А незабаром і в Горобіївському окрузі з’явиться така чудо-конструкція.

Звісно, громада могла б придбати ці велостоянки, але хлопці вирішили зекономити кошти громади, щоб їх використали на інші важливі справи. Тож, хвала золотим рукам і подяка добрим серцям.

З такими ініціативними жителями і громада буде успішнішою.