ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ ЗАСТУПАЄ НА ЧЕРГУВАННЯ

Дата: 08.11.2021 10:52

4 листопада цього року в сесійній залі під головуванням Олександра Яременка, за участі активу Степанецької громади, керівників аграрних підприємств, підприємців, депутатів та працівників структурних підрозділів сільської ради, відбулася зустріч-знайомство із поліцейським офіцером громади – Віталієм Євгеновичем Степанцем.

В ході зустрічі Віталій Євгенович розповів присутнім про себе, познайомився із керівництвом всіх підрозділів громади. Разом з тим конструктивний діалог дав змогу з’ясувати ті, чи інші питання для кращого результату подальшої співпраці.

Водночас всі присутні дізналися, що незабаром відбудеться офіційне відкриття проекту «Поліцейський громади», де буде презентовано оновлене приміщення офісу поліцейського та вручення спецавтомобіля для патрулювання території громади.