РЕАЛІЗОВАНО ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ 2021: БУДЬ В ТОНУСІ, с.СТЕПАНЦІ

Дата: 04.11.2021 21:18

Для молодих, спортивних та активних жителів в Степанецькій територіальній громаді триває реалізація проєктів-переможців за програмою Громадського бюджету 2021.

У 2020 році проєкт «БУДЬ В ТОНУСІ» став переможцем в голосуванні за проєкти Громадського бюджету в селі Степанці (категорія «малий проєкт», бюджет 50 000 грн, автори проєкту Людмила Хоменко та Антоніна Лисиця).

В рамках проєкту передбачається створити спортивний майданчик та зону активного відпочинку для молоді та жителів громади.

На даний час вже закуплено всі тренажери та встановлено на території біля Степанецького ліцею. Тепер силами працівників СКП «Благоустрій» облаштовано спортивний майданчик з сучасними тренажерами для активних занять спортом на відкритому повітрі.

Відтепер, всі охочі (безкоштовно!) можуть проводити свій час, займаючись спортом на новому майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я, а також проводити там особисті тренування і займатися фітнесом.

Місцеві жителі впевнені, що цей проєкт є лише першим з багатьох, які їм ще належить втілити в життя для розвитку інфраструктури свого села!

Від 01 по 15 листопада 2021 року в Степанецькій територіальній громаді йде голосування за проєкти Громадського бюджету 2022.

Проголосувати можна бюлетенем або на Платформі електронної демократії, режим доступу: https://budget.e-dem.ua/7122087801/projects

Проєкти, які отримають найбільше голосів жителів Степанецької територіальної громади, будуть реалізовані за кошти громади в 2022 році.