НЕМАЄ ЦІННІШОГО ПОДАРУНКА, НІЖ ЛЮБОВ РІДНИХ

Дата: 03.11.2021 14:33

30 жовтня цього року святкувала свій 80-й ювілейний День народження Надія Марківна Кловак, жителька селища Степанецьке, в яке переїхала 1979 року з села Красний Кут Жашківського району.

Свій трудовий шлях розпочала рано. Вперше пішла працювати на ферму в 14 років різноробітницею, а з 17 років стала працювати дояркою. Коли  переїхала з чоловіком в селище Степанецьке, то працювала пасічницею аж до виходу на пенсію в 1996 році.

На сьогодні має двох дочок, трьох внуків та одну правнучку. Ці найрідніші для жінки люди звичайно ж були присутні на родинному святі, що і стало для іменинниці найціннішим подарунком.

Привітати ювілярку від імені всієї громади та від сільського голови Олександра Яременка завітали представники Степанецької ТГ. Побажали пані Надії міцного здоров’я, родинного тепла та вручили теплий подарунок на згадку.