ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 02.11.2021 12:39

ОГОЛОШЕННЯ

На підставі рішення сесії Степанецької с/р ОТГ від 27.10.2021 № 9-41/IХ «Про утворення старостинських округів Степанецької територіальної громади» оголошуємо про початок підготовки проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Степанецької сільської територіальної громади.

Заяви від кандидатів щодо включення їх в список осіб, які претендують на зайняття посади старости подаються у відділ юридичного та кадрового забезпечення (19031, Черкаська область, Черкаський район, село Степанці, вул. Тагіанесяна, 10) протягом двох тижнів з моменту оприлюднення даного оголошення на сайті громади та на дошках оголошень в адміністративних будівлях населених пунктів сільської ради.

Заява подається в довільній формі.

До заяви додаються:

1) резюме у довільній формі, в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти.

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері та на керівних посадах (за наявності).

2) заява, в якій кандидат повідомляє про те, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

3) копія паспорта громадянина України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном /04736/96424