НАЙБІЛЬША ВТІХА ДЛЯ ЮВІЛЯРКИ – ЇЇ МАЛЕНЬКА ПРАВНУЧКА

Дата: 01.11.2021 17:02

01 листопада 2021 року відзначає свій 80-річний ювілей поважна жителька села Попівка — Раїса Григорівна Коваленко. Народилася іменинниця в Попівці, виросла, вийшла заміж, виховала разом з чоловіком двох доньок: Зінаїду і Галину.

Все трудове життя пропрацювала в місцевому колгоспі на тваринницькій фермі. Так в турботах і праці минають заклопотані її роки. Має четверо внуків, а найбільшою втіхою для бабусі є правнучка Веронічка.

В цей святковий день Раїсу Григорівну вітала вся її велика родина, а також староста Попівського старостинського округу Ніна Савчук, діловод Валентина Отзив, працівник СКП  «Благоустрій» Володимир Шило. Усі бажали пані Раїсі міцного здоров'я і довгих щасливих років життя та вручили подарунок на теплу згадку від Степанецької громади та від імені сільського голови Олександра Яременка.