КОЛЬОРИ МОЇХ СТЕЖИН

Дата: 01.11.2021 09:41

В музеї Народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника відкрито виставку «Кольори моїх стежин» канівянки Метелиці Оксани Петрівни.

За роки трудової діяльності працювала художнім керівником Драбівського районного Центру культури і дозвілля, спеціалістом в Драбівській районній державній адміністрації, науковим співробітником Драбівського краєзнавчого музею. На даний час очолює освітянську галузь в Степанецькій громаді.

Дитинство Оксани Петрівни пройшло на Тарасовій горі, де її мама – Дубина Катерина Карпівна пропрацювала 36 років.

Займатись рукоділлям почала ще з дитинства, мама навчила вишивати та в’язати. Вона вишивала серветки, подушечки, картини, рушники, а згодом і сорочки. Створює вироби з бісеру, намистин, ляльки-мотанки.

На виставці представлені вишиті картини, ікони, рушники, намиста майстрині, а також роботи її мами Катерини Карпівни.

Особливістю, яка представлена на виставці, є вінки з квітів, помпонів з восковицями.

Творче кредо майстрині – слова Максима Горького: «Потрібно любити те, що ти робиш, і тоді праця – навіть найважча – звеличується до творчості».