ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 27.10.2021 16:26

28 жовтня 2021 року, о 13:00 год , у сесійній залі Степанецької сільської ради відбудеться сесія-зустріч-презентація щодо вакцинації від COVID-19 та загальної імунізації організму людини задля зниження рівня поширення коронавірусної інфекції та підвищення рівня імунізації організму людей.

Зустріч проводитиме медичний експерт від Міжнародної організації ЮНІСЕФ з використанням інформаційних матеріалів, розроблених спільно з ЮНІСЕФ.

Це дасть можливість отримати інформацію про існуючі вакцини, їх влив на організм людини та необхідність щеплення. Кваліфіковані спеціалісти, медичні експерти разом з лідерами громадської думки зможуть чітко відповісти на гострі запитання та надати повне роз’яснення про COVID -19 і вакцинацію.

На зустріч запрошуються: місцеві релігійні лідери, представники громадських організацій, місцеві медики, жителі Степанецької ТГ, координатор проєкту в регіоні.

При виникненні додаткових запитань – просимо телефонувати

+380  68  411  03

ГО «Елеос-Україна»