Запрошуємо до участі у Форумі „ГРАНТуємо зміни 7.0“

Дата: 26.10.2021 09:42

Соціальний капітал громад: що це? як його використовувати та примножити?, мотивуючі виступи спікерів, надихаючий ярмарок громадських ініціатив. Вже всьоме в області відбудеться Регіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни».

Цьогоріч, як і минулого року, форум проходитиме онлайн. 01- 02 листопада він об’єднає всіх зацікавлених. Темою нинішнього заходу є «Соціальний капітал громад»

У програмі на два дні:

*надихаючі виступи від спікерів з міністерств, міжнародних проектів, а також від місцевих професіоналів;

*яскравий онлайн-ярмарок громадських ініціатив, у якому можуть взяти участь всі бажаючі;

*занурення в міжнародний та український досвід соціального підприємництва;

*голосування та визначення переможців Ярмарку громадських ініціатив.

Ознайомитися із програмою форуму можна тут:  https://cutt.ly/7EVif7Z

Бажаєте стати учасником онлайн-форум? Реєструйтесь тут: https://cutt.ly/9EZvQoJ

Бажаєте стати учасником онлайн-ярмарку громадських ініціатив? Реєструйтесь тутhttps://cutt.ly/3EZvH2t

Контактуйте:

Форум організовано дружньою співпрацею облдержадміністрації та громадських організації Черкаської області

Захід вже має свою історію та традиції.

В 2015 році форум був присвячений структурі та написанню проектів, і він зібрав близько 100 учасників. Ініціатором проведення форуму став Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА. Форум дав поштовх до нового рівня продуктивних взаємовідносин між громадськими організаціями і обласною державною адміністрацією.

В 2016 році другий форум мав назву «Якість проекту, історії успіху, та ключові фактори перемоги». Понад 200 учасників, спікери та практики обговорювали, що потрібно для перемоги проекту.

В 2017 році форуму мав тему «Партнерство заради змін». Під час заходу присутні дізналися про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Вперше на подібних заходах працював дитячий куточок, мами могли залишити, на час проведення форуму, дітей в дитячій кімнаті під наглядом волонтерів.  В форумі прийняли участь представники інших областей та спікери національного масштабу, всього в форумі взяла участь рекордна кількість учасників – понад 300 осіб.

В 2018 році пройшов під гаслом «Громадська участь: пробудження сили» і був присвячений практикам партиципації в невеликих містах і селах України та за кордоном та зібрав понад 200 учасників.

5-й ювілейний Форум мав тему: «Громади в дії. Люди→Ідеї→Ресурси». Говорили про те, як розвивати людський потенціал територіальних  громад?, як можна допомогти ідеям народитись і втілитись в життя? і, звісно, як громади залучають внутрішні та зовнішні ресурси для свого розвитку? В форумі взяли участь  близько 200 осіб.

2020 рік – рік пандемії коронавірусу у світі. Він накладає обмеження на проведення масових заходів. Зазнав змін і вже традиційний для Черкащини форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни». Обрали й відповідну тематику для його проведення «Життя громад в епоху онлайн».