ОСВІТЯНИ-ПЕНСІОНЕРИ НАШОЇ ГРОМАДИ ДЯКУЮТЬ ЗА ПОДАРОВАНЕ СВЯТО

Дата: 25.10.2021 15:37

Виховати людину – означає визначити долю нації. Адже учитель – не лише професія, а й покликання, учитель – це ціле життя, віддане професії та дітям.

З нагоди професійного дня освітян у Степанецькому будинку культури відбувся концерт, на який запросили педагогів, що працюють, а також і тих, хто вже на заслуженому відпочинку. Запросили пенсіонерів всіх старостинських округів, зокрема Степанецької школи і ПТУ-35. Для всіх присутніх звучали теплі слова, вітальні пісні, були гарні, осінні квіти та подарунки. Особливо виділили пенсіонерів цієї нелегкої, але важливої професії. Тих, хто не зміг бути присутніми на урочистостях представники Степанецької громади привітали вдома.

За таку увагу та повагу, небайдужість до літніх людей, педагоги-пенсіонери обох закладів щиро подякували керівництву й організаторам свята. Адже зустріч зі своїми колегами та наступниками, з дітьми, учнями – це справжня подія в житті кожної людини. Відчути турботу і піклування з боку керівництва, почути слова подяки за трудовий внесок у виховання нинішнього покоління, усвідомити, що працювали усі ці роки недарма і відчути себе незабутими – це дорого вартує для кожного з них.