ДЕНЬ СЕЛА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 25.10.2021 09:55

Майже в усіх старостинських округах Степанецької громади вже відшуміли урочисті заходи, пов’язані зі святкуванням Дня села. Та ще кілька округів не встигли, згідно графіка святкувань, відзначити це колоритне свято. Серед таких і Таганчанський старостинський округ. У зв’язку із карантинними обмеженнями, в наслідок пандемії, формат святкування кардинально змінився. Замість загального гуляння із піснями, танцями та пригощаннями пройшло індивідуальне нагородження номінантів. Староста Таганчанського округу Сергій Гарбуз розвіз подарунки кожному додому.

Тож, свої вітання і подарунки від сільського голови Олександра Яременка, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради отримали:

колектив художньої самодіяльності «Джерело»;

найстарша жителька села Гордієнко Марія Петрівна - 93 роки;

з приводу «Золотого весілля» привітали: Шемет Петра Прокоповича та Світлану Миколаївну; Назаренко Станіслава Сергійовича та Зінаїду Федорівну; Чимирис Олексія Миколайовича та Надія Іванівну;

багатодітна сім'я Лисогір Олега та Яни; багатодітна сім'я Сігіди Івана та Ольги;

в номінації «золоті серця» соціальний працівник Кухарчук Яна та Винокурова Ніна.

наймолодші жителі Ольоленко Владислав та Говоренко Софія.

Отже, навіть пандемія і карантин не завадили жителям Таганчанського округу отримати чудовий настрій разом із подарунками.