ЛЮБЛЯЧИЙ ЗЯТЬ ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЗДОРОВ’Я ТА СПОКІЙ ЮВІЛЯРКИ

Дата: 23.10.2021 15:22

22 жовтня 2021 року відсвяткувала свій 85-річний ювілей жителька села Мартинівка, Ольга Федосіївна Чорновол.

Ювілярка народилася в селі Буда-Горобіївська в багатодітній сім’ї, але після трагічних подій 1930-х років в Україні у сім’ї пані Ольги залишилось тільки двоє дітей. Ще зовсім юною втратила і батька.

Після семи класів Горобіївської школи відразу пішла працювати на Мартинівський цукровий завод. Ходила на робочу зміну скороченою дорогою – туди і назад майже 20 км пішки. Потім працювала у місцевому колгоспі в ланці та на фермі аж до виходу на заслужений відпочинок.

Пані Ольга разом з чоловіком виховала доньку та двох синів, має вісім онуків та дев’ять правнуків. У 2006 році переїхала до Мартинівки, тут про її здоров’я та добробут постійно турбується люблячий зять Сергій та онуки.

Ольга Федосіївна привітно зустріла представників Степанецької ТГ, які приїхали до неї з нагоди свята і від імені Олександра Яременка привітали з ювілеєм.

Іменинниця щиро дякувала за подарунок та теплі слова привітань.