ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА З МХП КРОКУЄ ТЕРЕНАМИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ: ВІДПОВІДАЛЬНО ДОЛУЧАЮТЬСЯ І ЛІЦЕЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.10.2021 11:43

18-21 жовтня 2021 року  учні, вихованці, педагоги, працівники закладів загальної середньої освіти Степанецької територіальної громади (Степанецький ліцей, Беркозівська гімназія, КЗ «Мартинівський ліцей», КЗ «Таганчанський ліцей») за підтримки Виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ та Благодійного фонду «МХП-Громаді» взяли участь у Всеукраїнській екологічній акції з озеленення сільських територій «Зелена планета з МХП».

На території ліцеїв висаджено ялівців - 50 шт., туй - 36 шт. та ялинок - 10 шт.

Проєкт спрямований на формування небайдужого ставлення вихованців та учнів до особистого здоров'я, поліпшення стану довкілля, озеленення, впорядкування територій закладів освіти та прилеглих територій. Усі відповідально включилися в роботу.

Щиро дякуємо всім за участь у добрій справі та нагадуємо ще раз просту істину: «Земля – наш дім» і як нам житиметься в нім залежить тільки від нас, тож не будьте байдужими!