Проведено виїзний прийом громадян в Степанецькій ТГ

Дата: 21.10.2021 16:20

21 жовтня 2021 року в приміщенні Степанецької сільської ради ТГ головна спеціалістка Канівського відділу обслуговування громадян №8 (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Тетяна Проскурякова провела згідно з графіком виїзний прийом на віддаленому робочому місці в Степанецькій об'єднаній територіальній громаді з використанням  бази даних Пенсійного фонду України.

Громадяни отримали роз’яснення з питань призначення (перерахунку) пенсії, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо підвищення пенсії. В тому числі про порядок обчислення власних пенсійних виплат, наявний страховий стаж, попередній перегляд документів для призначення майбутньої пенсії.

Пані Тетяна провела бесіду про способи реєстрації та переваги користування сайтом Пенсійного фонду України з можливістю скористатися новим сервісом призначення пенсії в «одне відвідування». На стенді розмістили відповідні рекламні листівки.

Особисто надано консультації 8 особам, зареєстровано 2 заяви на перерахування пенсій та 1 замовлення довідки про страховий стаж, розповсюджені інформаційні брошури.

Довідково: в с. Степанці проживає близько 860 пенсіонерів.