ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА З МХП КРОКУЄ ТЕРЕНАМИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ: У ПОПІВЦІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ЯБЛУНЕВИЙ САД

Дата: 21.10.2021 16:05

Як ми вже повідомляли, жителі Степанецької територіальної громади за підтримки Виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ та Благодійного фонду "МХП-Громаді" приймають участь у  Всеукраїнській екологічній акції з озеленення сільських територій "Зелена планета з МХП".

Після Мартинівки таку екологічну акцію, що здійснюється в межах підтримки програми сталого розвитку щодо збереження довкілля та розвитку суспільства, підтримали у всіх без виключення старостинських округах нашої громади.

Проєкт передбачає у подальшому створення, на місці висаджування дерев, - алей та скверів для масового відпочинку жителів сіл та невеликих містечок.

Тож у Попівці започаткували яблуневий сад!

Силами працівників старостинського округу висадили 20 яблунь, а місцевий фермер, депутат Степанецької сільської ради Сергій Савчук, забезпечив полив саджанців!

Нагадаємо, масове озеленення, за результатами останніх досліджень науковців, – найдоступніший та один із найефективніших способів боротьби зі змінами клімату.