В ПОЛСТВИНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ РЕАЛІЗУВАЛИ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2021 СТЕПАНЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.10.2021 15:07

У Степанецькій громаді триває реалізація проєктів Громадського бюджету 2021. Один з них – новий спортивний майданчик в Полствинському старостинському окрузі, який вже своїм виглядом залучатиме до спорту не лише школярів, а й жителів навколишніх будинків.

Реалізація місцевої ініціативи стала можливою завдяки громадському бюджету, який з минулого року впроваджено в Степанецькій територіальній громаді.

Спорт відіграє важливу роль в житті кожної людини, тож мешканці цього округу, отримавши перемогу в Громадському бюджеті саме з проєктом спортмайданчика, мають можливість покращувати стан свого здоров'я, а, як наслідок, і настрою, на самих сучасних тренажерах.

Реалізацію проєкта-переможця Громадського бюджету-2021 в Полствинському старостинському окрузі взяли на себе працівники СКП «Благоустрій» на чолі з директором Олександром Вовчинським.

Завдяки Громадському бюджету в Полствинському старостинському окрузі з’явився сучасний спортивний майданчик!