ДЛЯ МОЛОДИХ, СПОРТИВНИХ ТА АКТИВНИХ

Дата: 20.10.2021 15:05

Для молодих, спортивних та активних жителів Степанецької громади продовжують створювати нові місця для відпочинку та дозвілля. Для Будинків культури с.Копіювата, директор Марина Карпич та с.Беркозівка, директор Катерина Грібова,  комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади», за кошти місцевого бюджету, було придбано нові тенісні столи на суму близько 11000 грн.

Завдяки цьому, з користю для здоров’я, цікаво та змістовно зможе проводити свій вільний час молоде покоління Беркозівського та Копіюватського старостинських округів.

Для інформації, - більшість сільських клубів (будинків культури) в Степанецькій територіальній громаді вже мають такі спортивні куточки для заняття настільним тенісом.